O nas

Co robimy?

Jesteśmy drukarnią online umożliwiającą druk przez internet bez wychodzenia z biura, domu. Zamówienia przyjmujemy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu poprzez naszą stronę internetową.
Prosty i szybki system zamówień umożliwia:

  • wybór produktu spośród bogatej oferty, 
  • przesłanie plików graficznych przez formularz na stronie internetowej, 
  • kilka sposobów płatności: za pobraniem, online (paypal.pl, karty płatnicze Visa, MasterCard, Maestro), wpłata na konto.

Gotowe produkty wysyłamy do Państwa za pośrednictwem firm kurierskich. 

 

Szukasz wysokiej jakości w najlepszej cenie?

 

Prosty system składana zamówień
Dla każdego nowego klienta oferujemy rabat na pierwsze zamówienie. Łatwy w obsłudze szybki system składania zamówień dzięki któremu zaoszczędzisz czas na zakup szukanego produktu. Oferujemy ceny niższe nawet o 50% niż w tradycyjnych drukarniach. Moższe również wybrać wygodny dla Ciebie sposób płatności oraz jedną sposród trzech metod przesłania do nas plików. 


 

Park maszynowy - jakość przedewszystkim
Posiadamy w pełni wyposażony własny park maszynowy dzięki czemu mamy kontrolę nad każdym zamówieniem. Druk wielkoformatowy wykonujemy na markowych maszynach o szerokościach od 160cm do 320 cm. Maszyny drukujące uzupełniają urządzenia takie jak automaty zgrzeające, automaty oczkuące, automaty tnące oraz składające wydruki wielkoformatowe. Druk offsetowy realizujemy na niemieckiej maszynie marki KBA która pozwala na druk o prędkości do 18.000 arkuszy na godzinę. Uzupełnieniem drukarni offsetowej są gilotyny do cięcia, falcerki, automaty foliujące, bigówki, automat sztancujący  oraz inne urządzenia introligatorskie. Aby z zaawansowanych technologii uzyskać najlepszą jakość nad wszystkim czuwa nasz zespół doświadczonych pracowników.


 

Wysyłka materiałów
Gotowe druki odpowiednio pakujemy a następnie wysyłamy sprawdzonymi firmami kurierskimi, które zapeniają pewną dostawę do klienta. Po przekazaniu kurierowi paczek, każdy klient informowany jest o wysyłce zamówienia.

 

Zapraszmy do składania zamówień.